Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Kanë konsumuar sasi të mëdha aklooli, ja zonat ku ndodhen tifozët italianë, ata holandezë më problematikët

spot_img

Lajme të ngjashëm


Tifozët holandezë të ekipit të Feyenoord-it janë ata që kanë shkaktuar më tepër probleme gjatë mbrëmjes së sotme në Tiranë.

Pasi kanë konsumuar sasi të mëdha alkooli, ata holandezë janë vendosur në zonën e Pedonales dhe te lokalet e ish-Bllokut.

albsig

Ndërsa me policinë është përplasur tifozeria italiane e Romës, të cilët u nisën nga stadiumi “Air Albania” drejt “21 Dhjetorit”. Ata u përplasën me policinë duke përdorur shkopinj dhe shishe, teksa po shkonin në hotelin ku janë akomoduar.

Gjashtë efektivë të policisë kanë mbetur të plagosur dhe po marrin mjekim në spitalin e Traumës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img