Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Kanë kohë deri në vitin 2021 të përmirësojnë selfiet nga vetura’, Rama: Kemi detyrë të fitojmë zgjedhjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

febf7e3ca2bead0b2ea3b31e2903e9eb

Kryeministri Edi Rama tha se si me opozitën si pa opozitën, detyra e tyre është të fitojnë zgjedhjet e 30 qershorit.

‘Ata kanë kohë të përgatiten deri në vitin 2021 dhe të përmirësojnë edhe ato selfi-et nga vetura.

Kryeministri Rama foli sot nga foltorja e Kuvendit për procesin e çeljes së negociatave teksa ka thënë se Shqipëria i ka plotësuar të gjitha detyra për të nisjen e dialogut me BE-në.

Rama sulmoi opozitën  duke thënë se po i japin ushqim vendeve që janë kundër çeljes së negociatave të Shqipërisë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img