Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Kandidon për kreun e partisë, Kadilli nis turin e takimeve me anëtarët e PD në Berat: Ejani të bisedojmë së bashku…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fatbardh Kadilli, kandidat për kryetar i PD në 13 qershor, ditën e sotme nis turin e takimeve me anëtarët e PD-së në Berat.

Me anë të një postimi ne rrjetet sociale Kadilli bën me dije se ka vendosur që ta nisë me Beratin këtë tur, pasi në atë qark ka pasur një nga përvojat më të mira politike.

Ai u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen dhe të bisedojnë për projektin re, teksa ka publikuar oraret dhe vendet, ku do të zhvillohen takimet.

“Sot nis turin e takimeve me anetarët e PD në Shqipëri.

Zgjodha ta filloj këtë tur nga Berati, qarku ku kam një nga përvojat më të mira politike në aktivitetin tim të gjatë.

Gjithnjë kam besuar se sa më të forta të jenë sfidat aq më i madh është motivimi dhe angazhimi.

Miq bërtas ejani të bisedojmë së bashku për një Projekt të ri, me një Manifest të ri Politik me Sytë nga e Ardhmja

Takimet janë:

Berat, ora 17:30, Biblioteka e Qytetit

Kucovë/ Ura Vajgurore, Ora 19:00, Hotel Familjari” shkruan Kadilli në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img