Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kandidon për Bashki, reagojnë përmetarët: Kastro Zizo ka dëgjuar qyteti i luleve, dhe i duket fushë me lule

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si e kanë pritur përmetarët lajmin se këngëtari Kastro Zizo do të kandidojë për kryetar bashkie në këtë qytet? Me shumë kulturë…

albsig

spring

Këngëtari njoftoi sot në emisionin Zonë e Lirë se do kandidojë për bashkinë e Përmetit, nën siglën e LSI-së, ndërsa në rrjetet sociale përmetarët kanë reaguar, të habitur dhe të surprizuar.

Një prej tyre shkruan: “Hahahaha ka degjuar ai Përmeti qyteti i luleve dhe kujton se e din fush me lule … po çe duam ne ktëë mo amannn :’) :’)”.

“Mirë do bëj se ka keq, kur kan kandiduar lloj lloj pse mos ti hedhi zarat dhe Kastro”, shkruan një tjetër përmetar.

“Ky vetëm përmetar smund të quajë veten….”, shkruan dikush, ndërsa një tjetër duket se e mbështet duke komentuar “Urime Kastro”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img