Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Kandidoi për deputet nën siglën e PD-së, jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i Bashkisë së Shkodrës, Arben Gjuraj ka dhënë dorëheqjen në mënyrë të papritur.

Sipas informacioneve, ai kandidoi për deputet në zgjedhjet e 25 prillit për Partinë Demokratike.

Në këto zgjedhje ishte i renditur në vendin e 11-të dhe arriti të merrte vetëm 1931 vota. Akoma nuk dihet se cilat janë arsyet e dorëheqjes së tij.

spot_img

Më shumë

spot_img