Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Kandidatja për guvernatore bën fushatë me pistoletë, politikania është PRO martesave të së njëjtës gjini (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

51-vjeçarja italo-amerikane, Michele Fiore është kandidatja më e pazakontë në zgjedhjet për guvernatorë në SHBA, ndërsa aktualisht është këshilltare në Las Vegas.

160613 hooks fiore fiore

Politikania kandidon në Nevada dhe u bë e famshme falë spotit të fushatës, ku ajo shihej me pistoletë. Gjithashtu Fiore është mbështetëse e republikanëve dhe raciste e emigrantëve.

fiore jan t653

Mediet e huaja shkruajnë se ajo është pro armëve të zjarrit dhe kundër idesë së vaksinimit të detyruar. 51-vjeçarja ka deklaruar se është pro martesave homoseksuale dhe legalizimit të kanabisit terapiutik.

fiore aug t600
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img