Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Kandidatja e PS thirrje qytetarëve: Dilni VOTONI! 5 minuta nga koha juaj ndikojnë për vitet që do të keni para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja e PS, Bora Muzhaqi ka dalë sot pasdite në një deklaratë për mediat, duke iu drejtuar qytetarëve që nuk e kanë hedhur ende votën e tyre në kuti.

Muzhaqi i ka bërë apel të gjithëve që të dalin dhe të votojnë pasi vetëm 5 minuta nga jeta e tyre do të vendosin për shumë vite në të ardhmen.

Deri më tani kanë votuar 43.80% e qytetarëve me të drejtë vote në të gjithë Republikën e Shqipërisë.  

Bora Muzhaqi: Faleminderit të gjithë atyre që votuan deri tani, për qytetarinë e treguar gjatë ditës, që qetësisht dhe masivisht keni marrë pjesë në zgjedhje. Mbeten dhe minutat e fundit do thuhej në një ndeshje sportive. kush nuk ka votuar ende le të marrë pjesë në proces. Le të shkojë dhe të votojë deri në orën 19:00. Ushtroni të drejtën tuaj në këtë ditë kur politika hesht dhe populli flet. Sa më shumë të merrni pjesë në zgjedhje aq më shuë politika i merr përsipër hallet tuaja. Janë vetëm 5 minuta nga koha jua që ndikojnë për vitet që do të kemi përpara.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img