Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Kandidatja e PS “hutohet” para Ramës: Babain tim vetëm një herë e kam parë të lotojë, ishte dita kur takoi prindërit e mi (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bora Muzhaqi, kandidatja për deputete e PS, ka qenë sot e pranishme gjatë një takimi që ka zhvilluar kryeministri Rama me maturantët ekselentë, të cilëve u ka dhënë “Medaljen e Artë”.

Muzhaqi tha se të vetmen herë që e kishte parë babain e saj të qante, kishte qenë kur kishte takuar prindërit e saj.

“Babai im kur isha e vogël, mbaj mend vetëm një herë e kam parë të lotojë. Ishte dita kur takoi prindërit e mi në gjimnaz. Dhe pasi i thanë disa fjalë për mua, ishte hera e parë që e shihja që i shpëtuan lot, e përpiqej shumë fortë t’i fshihte”, tha kandidatja socialiste.

Ndiqni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img