Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Kandidatja e PD-së në Tiranë publikon numrin e llogarisë dhe kërkon mbështetje financiare: Më nevojitet ndihma juaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img