Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Kandidatja e LSI-së në Elbasan flet nga komisariati dhe “kapet” me gazetarin: Unë jam zonjë e nderuar, nuk më përbalt dot një si puna e atij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mimoza Trimi, kandidatja e LSI-së në Elbasan, në një deklaratë nga ambientet e jashtme të komisariatit, ka përgënjeshtruar lajmin se është kapur në flagrancë duke blerë vota.

Ajo tha se ka shkuar vetë në komisariat për të bërë denoncim pas lajmit që qarkulloi për të, ndërkohë që ka akuzuar edhe gazetarin e Abc News, Aldo Kozarja se po përbalt figurën e saj.

“Unë dua ta përgënjeshtroj sepse kam ardhur vetë të bëj denoncim në komisariat. Kjo është një shpifje flagrante për të përbaltur figurën time sepse ne jemi fitues. Dua t’i them gazetarit Aldo Kozarja që jam një zonjë e nderuar dhe nuk më përbalt dot një gazetar si puna e atij”, tha Mimoza Trimi në deklaratën për media.

Më shumë
spot_img
spot_img