Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Kandidati për deputet kujton ndjekësit: Jam numri 13 në listën e PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas vendimit të KQZ-së për heqjen e emrave të kandidatëve për deputetë nga fleta e votimit dhe zëvendësimin me numra, shumë garues në zgjedhjet e 25 prillit kanë vendosur të reklamojnë numrin e tyre rendor.

Një prej tyre është edhe Dashamir Shehi, i cili shpreson të mbledhë aq vota preferenciale në Tiranë sa të fitojë mandatin e deputetit. Ai kandidon në koalicionin e njohur si PD-AN.

Dashamir Shehi është i 13-i në listën e Tiranës, mes kandidatëve të PD-së.

“Miq të dashur,

vazhdoj t’ju kujtoj se unë do të jem kandidati nr.13 në listën e koalicionit PD-AN nr.9 në Tiranë. Kësaj here nuk mjafton vetëm një rrotacion, por duhet një përmbysje e madhe. Ndaj, ju ftoj të votoni të preferuarin tuaj në listën opozitare.

Ju faleminderit,

Dash Shehi, shkruan ai në Facebook.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img