Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Kandidati i PS te njësia 2 del në lagje për të kërkuar votën, takon poshtë pallatit Gramoz Ruçin, i kërkon dhe atij votën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i PS te njësia 2, Arben Pëllumbi ditën e sotme ka dalë në lagje për të kërkuar nga qytetarët që ta votojnë në zgjedhejt e 25 prillit.

Gjatë takimin me qytetarët, poshtë pallatit ai ka takuar edhe kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi, njëherazi kandidat për deputet i PS-së në qarkun e Fierit, të cilit i ka kërkuar votën në zgjedhet që do të mbahen të dielën (25 prill).

“Çdo ditë, në çdo rrugicë dhe në çdo derë, për të ndarë me këdo se më 25 Prill duhet të bëhet zgjedhja e duhur, për më shumë progres dhe mirëqenie dhe të votojnë me besim për atë që mund të bëjë punë më të mira për Shqipërinë tonë, Partinë Socialiste dhe Edi Ramën,” shkruan ai në postimin e tij.

174668627 169536341691076 5176346860948873121 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img