Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
63 %
2.1kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Kandidati i PS Shkodër, Benet Beci mbyll fundjavën me ciklin e aktiviteteve për të rinjtë por jo vetëm, në sheshin e Shirokës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Numri tre në listën e Partisë Socialiste Shkodër, Benet Beci, ka mbyllur fundjavën me serinë e aktiviteve të iniciuara nga ai në Shirokë, jo vetëm për të rinjtë por dhe për fëmijët.

POSTIMI:

Një fundjavë e bukur e kaluar në sheshin e Shirokës me organizime me të rinj.Pamë ndeshjen e Vllaznisë, disa filma dhe një koncert te vogël. Sheshi eshte i konceptuar i tillë ftues dhe do të bëjmë të mundur që evente të tilla kulturore Shiroka e Shkodra të kenë shumë më shpesh:).

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img