Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Kandidati i LSI nxjerr fotot: Furgoni i “Rilindjes” po mbushet me salcë kosi, sheqer e makarona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet i  LSI, Vangjel Tavo përmes një postimi ka denoncuar tentativat e Partisë Socialiste për blerje vote.

Ai një llogarinë e tij në Facebook ka publikuar disa foto të furgonit të “Rilindjes” në magazinat ushqimore, teksa shton se më 26 prill do të japing llogari përpara drejtësisë.

“Furgoni i “Rilindjes” sot në magazinën e salcës së kosit, sheqerit dhe makaronave. Kemi prap prova. Më 26 prill do jepni llogari përpara drejtësisë,” shkruan Tavo në postimin e tij.

Screenshot 7 23
Screenshot 10 22
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img