Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Kandidati i LSI në Tiranë bëhet ‘meme’: S’ka rëndësi çfarë profesioni keni, mjafton të jeni meshkuj. T’i fusim ka… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Video e prezantimit të Arben Muçajt, kandidatit për deputet të LSI në Tiranë, po bëhet virale në rrjetet sociale për shkak të një gafe që ai ka bërë në takimin elektoral në Kombinat.

Gjatë prezantimit të tij si mjek që kandidon për LSI-në, Muçaj kërkoi që të gjithë meshkujt shqiptarë të mblidhen, të bashkohen dhe t’i fusin “ka… kazmën” Qeverisë socialiste, shkruan newsbomb.al. Gafë apo e thënë qellimisht nga mjeku, duket se ai ia ka dalë të bëhet viral në rrjetet sociale.  

“Nga ky shesh iu bëj thirrje të gjithë burrave shqiptarë: Të bashkohen. Nuk ka rëndësi, nga veriu në jug, nga lindja në perëndim. Nuk ka rëndësi cilës force i përkasin, nuk ka rëndësi se çfraë profesioni kanë, mjafton të jenë meshkuj. Të bashkohen dhe t’i fusim ka…kazmën. Dhe ta zhdukim njëherë e mirë këtë të keqe të madhe”, thotë Arben Muçaj, kandidat i LSi për deputet në Tiranë.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img