Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Kandidate për deputete në Tiranë, Ori Nebijaj merr vendimin e papritur për punën në televizion

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Ori Nebijaj, kandidon për deputete në listat e Partisë Demokratike.

Ajo renditet e 18-ta në listën e Tiranës dhe këto kohë është angazhuar me kohë të plotë me fushatën në terren, pork a qenë edhe moderatore e “wake up”.

Së fundmi në një intervistë Nebijaj është shprehur se nuk do të jetë më pjesë e ekranit si moderatore, pasi do të fokusohet në politikë.

Ajo tha se ka rënë dakord me drejtuesit që të mbyllë këtë sezon, duke qenë se mund ta ndiqte në të njëjtën kohë me fushatën.

“Do ta lë televizionin, sepse unë do bëhem deputete. Edhe nëse nuk do bëhem deputete, do të largohem, sepse unë do të jem në politikë”, u shpreh Ori tek “Binjakët”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img