Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Kandidat i Berishës në Dibër për 6 marsin, Premtim Kryemadhi merr “lajmin e hidhur”, KLP i shkarkon nga detyra bashkëshorten

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka marrë vendimin për shkarkimin e prokurores së Dibrës Belina Zenelit pas kërkesës së bërë nga Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë.

Mirëpo mësohet se Belina Zeneli është bashkëshortja e Premtim Kryemadhit, i cili sot është prezantuar dhe si kandidat i Komisionit të Rithemelimit në Dibër për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

albsig

E teksa Sali Berisha po prezanton “Primarët” për zgjedhjet e 6 marsit, duket se Premtim Kryemadhi është përballur me lajmin e hidhur të shkarkimit nga detyra të prokurores Belina Zeneli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img