Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kanabisi i afrohet Tiranës, zbulohen tre parcela në malin Dajt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Parcelat me kanabis tashmë nuk janë një realitet vetëm në zonat e thella e me terren të thepisur në Shqipëri. Së fundmi bima narkotike është zbuluar e mbjellë vetëm pak metra larg kryeqytetit.

Gjatë një operacioni të policisë për krehjen e zonës, janë zbuluar tre parcela me në total 2,754 rrënjë të bimës narkotike. Kanabisi është asgjësuar me djegie ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img