Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Kamioni zë poshtë drejtuesin e biçikletës në Tiranë, burri humb ndjenjat dhe niset me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë kryqëzimit të rrugës së burgut në Tiranë.

Mësohet se një kamion ka përplasur një burrë, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë, duke e zënë poshtë.

albsig

Për pasojë ai ka humbur ndjenjat, ndërsa ka marrë dëmtime në këmbë.

I plagosuri G.R., 60 vjeç është dërguar menjëherë në spital në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë policia po heton për shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img