Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kamioni pëson defekt në mes të rrugës, bllokohet Qafa e Llogarasë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraditen e sotme është bllokuar aksi rrugor që të çon në qafën e Llogarasë pasi një kamion i cili ka pësuar defekt ka ngelur në kthesën në afërsi të Pishës Flamur.

albsig

spring

Ky aks është bllokuar për automjetet e mëdha si autobusa dhe kamiona,ndërsa mjetet e vogla kalojnë me vështirësi.

Kjo situate vijon të jetë që prej orës 09:00 të mëngjesit të sotëm.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img