Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Kamioni përplas “Wolksvagen”, plagoset rëndë shoferja 27 vjeçe në Berat, niset drejt Traumës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në në aksin rrugor Dimal-Berat, pranë Rrethrrotullimit.

Mësohet se një kamion ka përplasur një mjet tip Wolksvagen dhe për pasojë ka mbetur e plagosur rëndë drejtuesja, Justina Gjata, 27 vjeçe.

albsig

E reja është transportuar për ndihmë mjekësore më të specializuar drejt Traumës.

Berat/Informacion paraprak:

Rreth orës 12:00, në aksin rrugor Dimal-Berat, pranë Rrethrrotullimit, shtetasja J.Gj., 27 vjeçe, duke drejtuar mjetin tip Ëolksvagen, është përplasur me një mjet tip Kamion.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit shtetasja J.Gj, e cila është transportuar në Spitalin Rajonal Berat, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img