Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Kamioni përplas motorin në autostradë, vdes në vend 50 vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Grupi hetimor ka shkruar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Më shumë

spot_img