Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kamioni përplas makinën në Rrogozhinë, dy persona nisen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

558739572a39beb4026dd23daec20f3e

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Kavajë-Rrogozhinë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Mësohet se një kamion ka përplasur një makinë tip “Peugeot”. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë nisur me urgjencë për në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Informacion paraprak

Rreth orës 09:10, në Gosë, Kavajë, është përfshirë në përplasje mjeti me drejtues shtetasin G. Xh., me mjetin me drejtues K. L. Si pasojë janë dëmtuar shtetaset me iniciale Z. Gj dhe E. K, pasagjere në mjetin me drejtues G. Xh, të cilat u dërguan në spital për kontroll mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img