Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kamioni përplas drejtuesin e biçikletës në Elbasan, dërgohet me urgjencë në spital, pëson fraktura të rënda në kokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7bccdb237509abe4bb476507d92ac421

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan.

Nga burimet paraprake, mësohet se një kamion ka përplasur një biçikletë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i biçikletës. I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, pasi ka marrë fraktura të rënda në kokë dhe trup nga përplasja në asfalt.  Ngjarja ndodhi pranë Kryqëzimit të Cërrikut.

Grupi hetimor ka mbërrirtuir në vendngjarje dhe po punonm për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img