Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Kamioni përplas biçikletën, plagoset 65-vjeçari në autostradën Durrës-Tiranë, shoqërohet shoferi në Polici

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b729b648bb75147083410bb1f05a16b5

Një aksident është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së sotme në autostradën Durrës-Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 65-vjeçar.

Policia njofton se një kamion ka aksidentuar një 65-vjecar, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë. I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për të amrrë ndihmën e parë mjekësore.

Ndërkaq, policia ka bërë të mundur shoqërimin në komisariat të autorit të aksidentit.

Njoiftim i policisë: Informacion paraprak

Më datë 05.03.2021, në orën 21:20, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi F. T., duke drejtuar mjetin tip “Volvo”, kamion, ka aksidentuar biçiklistin, një shtetas ende të paidentifikuar rreth 65 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit shtetasi F. T., është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Më shumë

spot_img
spot_img