Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Kamioni nga Mali i Zi përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdejken e një 47 vjeçari ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkodrës.

albsig

spring

Një kamion mallrash që vinte nga Mali i Zi, mësohet se ka përplasur një karrocë me kalë, ku si pasojë ka humbur jetën shtetasi me inicialet G.S, 47 vjeç. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka kryer shoqërimin e shtetasit malazez që drejtonte kamionin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër – Hani i Hotit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img