Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Kamioni me ngarkesë të rëndë shemb urën, zë poshtë trenin (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një urë në qytetin Svobodni që lidh Moskën me Lindjen e Largët është shembur.

Ftamirësisht nga ky incident nuk ka pasur viktima por vetëm të lënduar.

Dëshmitarët raportojnë se një kamion po ecte mbi urë në momentin që ajo u shemb.

Sipas informacioneve paraprake, incidenti u shkaktua nga automjeti me ngakesë të rënda që po kalonte mbi urë.

Në kohën kur ura u shemb nën të po kalonte një tren mallrash.

Policia dhe shërbimet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendgjarje. 

Ndërsa raportohet se shoferi i kamionit është dërguar në spital dhe ka thyer këmbën.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img