Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, polumbarët në kërkim të shoferit në Kukës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8369a5efe2da584d45c6aed7acfe4b7

Një aksident ka ndodhur pak më parë te Ura e Kolshit në Kukës.

Mësohet se një kamion ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Sakaq, polumbarët po punojnë për gjetjen e trupit të drejtuesit të kamionit me iniciale ‘F.Ll’, 37-vjeç.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

NJOFTIMI I POLICISË: 

Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë  Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img