Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kamionçina përplaset me “Audin” në Shkodër, plagosen dy persona

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pranë urës së Muratit në Balldre, ku një kamioçinë është përplasur me një makinë tip “Audi”.

Mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Më shumë