Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Kamioçina përplaset me Benz-in, plagoset rëndë një person në aksin Lezhë-Laç, niset me urgjencë te Trauma

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, pranë Milotit.

Mësohet se një mjet i tonazhit të rëndë, kamioçinë është përplasur me një mjet tip “Benz”.

Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person, i cili është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img