Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Kamerat e “nxjerrin zbuluar”, natë romantike e Lewis Hamilton me modelen e faqes me “pullë të kuqe”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lewis Hamilton është ndër më të komentuarit në media shkak i suksesit në Formula 1. Ai së fundmi po komentohet pasi është parë me Janet Guzman teksa futeshin në një hotel, menjëherë pas Met Gala në New York.

Ka qënë Daily Mail që ka publikuar fotot, teksa duket Piloti i Formula 1 dhe modelja e Only Fans(+18). Veshja e saj duket tejet seksi, sakaq imazhet po bëjnë xhiron e botës.

Menjëherë kanë  nisur aludimet për një lidhje të mundshme të dyshes, por akoma nuk dihet asgjë. Mbase, Hamilton dhe Guzman thjeshtë kanë kaluar një natë romantike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img