Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Kameramani ngacmon ministren Kodheli: “Sa e mirë je!”! Por dëgjoni se si i përgjigjet ajo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka rënë “pre” e ngacmimeve të një kameramani në godinën e Kuvendit.

Ndërsa po hynte në komision, kameramani i thotë ministres :” O sa e mirë je”! Përgjigjia e ministres është brilante.

Me mjaft sportivitet dhe humor, Kodheli kthehet dhe i thote: “Mos më ngacmoni se kam qenë dhe unë dikur 20 vjeç”.

Të gjithë pas këtij momenti kanë shpërthyer në të qeshura. Ministrja Kodheli njihet si një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare ndaj sështë çudi që merr të tilla ngacmime.

Lexo edhe:Sherr me grushta mes Dogjanit dhe Lutajt në Komisionin e Sigurisë 

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/DhBlkNcmwrQ” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë


spot_img
spot_img