Kamera e sigurisë kap pamje tronditëse nga tërmeti në Nepal

Publikuar tek: bota, më 15:47 30-04-2015

Pamjet nga një kamera sigurie tregojnë disa sekonda tmerri nga tërmeti që goditi Katmandunë në Nepal.

Kalimtarë të shumtë janë duke kaluar në rrugë, në momentin që një ndërtesë shembet si pasojë e tërmetit. Pamjet janë kapur nga kamera e CCTV dhe janë publikuar fillimisht në portalin nepalez "Setopati".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania ka përgjuar Francën dhe KE për llogari të SHBA
E dëgjoja beben time duke qarë poshtë rrënojave dhe nuk e ndihmoja dot »
Article Logic
Execution time: 0.010462999343872
array(1) { ["section"]=> string(65) "kamera-e-sigurise-kap-pamje-tronditese-nga-termeti-ne-nepal-10089" }