Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kamera e ndezur “i bën gjëmën” politikanit kanadez, shfaqet duke urinuar në seancën plenare online

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një politikan kanadez ka kërkuar falje publike, pasi u shfaq duke urinuar gjatë një seance online në Parlament.

“Unë urinova pa e kuptuar që isha me kamera ndezur. Është thellësisht e turpshme. Ishte aksidentale dhe jo e dukshme për publikun, por kërkoj falje nga zemra”, u shpreh politikani Ëilliam Amos.

 Por kjo nuk ishte hera e parë që politikani përfshihet në skandale, pasi në  muajin prill ai u shfaq i zhveshur gjatë një tjetër konference online në Parlament, ndrërsa fotoja u bë virale në rrjet.

Ai e përshkroi incidentin e fundit si “të papranueshëm”, por “aksidental”.

Në deklaratën e tij politikani, i cili është anëtar i partisë Liberale të Kryeministrit Justin Trudeau, tha se ai përkohësisht do të largohej nga disa detyra, ndërsa vazhdonte të përfaqësonte zonën e tij elektorale.

174547512 1805216212992989 6870039450196139077 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img