Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
5 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

KAMERA E FSHEHTË/ Deputeti i Kuvendit kapet duke bërë pazar me një femër: Kam qejf të të kem shoqe, do fitosh 120 milionë lekë për 4 vite (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare.

Ai është filmuar duke bërë pazar me një gazetare, të cilën e fton që të kandidojë për deputete me partinë e tij, duke i premtuar se në 4 vite do të fitonte 120 milionë lekë.

Jenisheri e regjistron gazetaren dhe shoqen e saj në listat e partisë së tij, duke i marrë edhe në selinë e Kuvendit për të plotësuar formularët.

Video nga Top Channel:

Më shumë


spot_img

spot_img