Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Kamber Hoxha, drejtori i ri i burgut të Fushë-Krujës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas atentatit që iu bë drejtorit të burgut të Fushë-Krujës Arben Suloj,  dosja i është transferuar gjykatës së Krimeve të Rënda në Tiranë.

 Kjo është cilësuar si një ngjarje e mbetur në tentativë dhe tashmë Kamber Hoxha, do të jetë në pozicionin e drejtorit të komanduar për drejtorinë e burgut të Fushë-Krujës.

Kamerat e sigurisë pritet të hedhin dritë mbi autorët dhe asyet e këtij krimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img