Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kam rritur një djalë,” nëna e Eglës futet në shtëpinë e BBV

Shkruar nga Newsbomb
“Kam rritur një djalë,” nëna e Eglës futet

Egla ka emociunuar të gjithë shikuesit me historinë e dhimbshme të jetës së saj. Teksa tregon rrugëtimin e jetës, peripecitë, aktorja demostroi se jeta edhe pse jo e lehtë, ia vlen të jetohet çdo sekond.

Ajo mes lotësh ka folur për humbjen e babait shumë vite më parë, të cilën ende e përjeton dhe kujton me dhimbje të madhe.

Më del ndonjëherë në ëndërr, por nuk e shoh dot të plakur. Shpresoj të jetë krenar për mua dhe për vëllezërit e mi. Jemi bërë fëmijë të mbarë,” thotë e përlotur Egla.

Emocionet e forta për Eglën nuk mbaruan me kaq, pasi në shtëpinë e Big Brother Vip u fut nëna e aktores. Kjo e fundit i ka dhënë kurajo për të vijuar rrugëtimin e palëkundur në shtëpi.

Kam rritur një djalë,” thotë me krenari nëna e Eglës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese