Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Kam qenë në spital psikiatrik në moshën 19-vjeçare”, Monika flet për betejën e saj më të madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Monika dhe Fifi nisën para pak ditësh një lojë, gjatë së cilës ato inskenuan debate të ashpra mes tyre, në mënyrë për të provokuar banorët e tjerë.

“Lufta” filloi vrullshëm mes tyre dhe aktruan më së miri duke shkaktuar një “konflikt” me njëra-tjetrën.  Kjo lojë zgjati më shumë se 24 orë, por pati pasoja tek banorët e tjerë.

Një ndër më të lënduarat që u prek nga “sherri i sajuar” i dy banoreve ka qenë Semi, e cila ka përjetuar një krizë ankthi gjatë një debati me Fifin, e cila mbante gjatë gjithë kohës një shkop druri.

Duke marrë parasysh nga kjo situatë e krijuar brenda në shtëpi Monika ka treguar një moment aspak të lehtë nga jeta e saj, duke thënë se edhe ajo vuan nga ankthi.

‘’Edhe unë vuaj nga ankthi, unë kam sjellë nëpër duart prangat e babit kur isha ende fëmijë. A e di çfarë do të thotë të shohësh spitalin psikiatrik në moshën 19- vjeçare. Ju jeni artista, por nëse do donit një këshillë nga unë është që të mendonit dy herë përpara se ta thoni fjalën e keqe’’, i tha ajo Semit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img