Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kam përgatitur spektakël”, Olta “kërcënon” Luizin: Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati... (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Kam përgatitur spektakël”, Olta
Banorët në shtëpinë e “Big Brother Vip” po mundohen që me çdo lloj mënyre loje, tëë arrijnë të prekin finalen e BBV.  Duke  folur me Qetsorin Olta Gixhari tha se kishte përgatitur strategji shumë të forta. Ajo u shpreh se do e bëjë “që Luizi të mos çohet nga krevati”. Ky i fundit dhe pse dëgjoi bisedën mes banorëve nuk reagoi. “Spektakël kisha përgatitur për këtë muaj. Nuk di ç’kam përgatitur. E kam filluar që sot. Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati po nuk i jam futur”, u shpreh Olta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese