Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Kam për të paguar borxhe”, arrestohet shqiptari në Britani në “shtëpinë e barit” (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë së britanike, pasi është kapur në një “shtëpi bari”.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë Klevi Mone, ku është kapur me një shtëpi që kishte 1100 rrënjë kanabisi.

I pyetur nga autoritetet britanike, Mone është shprehur se kishte rreth 200 mijë paund borxhe dhe kishte vendosur të bënte pikërisht këtë punë për t’i shlyer ato.

Nëse droga do të shitej kapte vlerën e 200 mijë paund. Pritet të merret edhe vendimi për shqiptarin, ku do vendoset se mesa vite do të dënohet.

Klevi Mone

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img