Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

“Kam parë një ëndërr me Edi Ramën”, Meri Shehu PARASHIKON fituesin e zgjedhjeve të 25 PRILLIT

Lajme të ngjashëm

Vetëm 23 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 Prillit. Gara sa po vjen dhe po bëhet më e nxehtë dhe të gjithë kanë nisur të bëjnë parashikimet e tyre.

Astrologia Meri Shehu ka thënë se kryeministri Edi Rama e ka shumë të vështirë të fitojë dhe këtë gjë ja ka pohuar dhe vetë ai në ëndrrën që ajo ka parë.

 “Rama del me vështirësi. Në bazë të energjisë time them se kryeministri e ka shumë të vështirë. E ka shumë të vështirë, por mund të dalë edhe humbës. Unë kam parë dhe një ëndërr me Ramën. Jo më tha: ‘nuk e fitoj’- thotë ajo në “Wake Up”

“Mjafton të shoh ëndërr për njërin dhe del tjetri fitues. “Parketin” nuk e shtron dot Rama. Nuk është përcaktuar ende fati i zgjedhjeve”- shton ajo.

Më shumë