Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

‘Kam ngecur me ty’, Justin Bieber dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e parë, por në kushte shtëpie (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

989e0e05ef7c5eafa3bf4289a745b093

Justin Bieber dhe Ariana Grande kishin disa ditë që kishin njoftuar bashkëpunimin e tyre të parë. Fansat u gëzuan së tepërmi dhe mezi e pritën që kënga të publikohej. Tashmë ka ardhur momenti ta dëgjojmë të gjithë.

Klipi i këngës është mjaft i thjeshtë, i bërë në kushte shtëpie ku kanë marrë pjesë edhe fansat e dy këngëtarëve.

Justin dhe Ariana kanë bërë me dije se të gjitha të ardhurat mbi këtë projekt do të shkojnë për personat që janë në vijat e parë të betejës kundër koronavirusit.

“Të ardhurat nga shitjet e këngës “Stuck With U” do të shkojnë për fondacionin e fëmijëve që do të  financojnë bursat e shkollave të  fëmijëve të punonjësve të kujdesit shëndetësor, teknikë mjekësorë të urgjencës, policë dhe zjarrfikës që shërbejnë në vijat e para gjatë pandemisë globale”, thanë ata pak ditë më parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img