Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Kam marrë një vendim", Juli zbulon bisedën, banorja përgatitet të lërë "Big Brother"

Shkruar nga Newsbomb
"Kam marrë një vendim", Juli zbulon bisedën, banorja
Roza Lati, një nga banoret më aktive dhe të përfolura të këtij edicioni të "Big Brother VIP" që sapo ka nisur, duket se ka vendosur të lërë shtëpinë. Të paktën, kështu është shprehur konkurrenti tjetër, Jul Deda. Teksa bisedonte në verandë me Riken, Juli i ka treguar asaj se nga biseda me Rozën kjo e fundit kishte vendosur të linte në mes lojën, për shkak të debateve të vazhdueshme me Merin. Të dy banoret kanë pasur debate të forta gjatë kësaj të enjteje, madje duke kaluar në kërcënime për dhunë fizike. Roza u ka shprehur banorëve se Meri e kishte qëlluar me shuplakë, ndërsa më vonë i tha se do t'i shkulte flokët.
Juli: Kam marrë një vendim tha, boni ca të doni, kam marrë një vendim Rike: Jo o zemër ca po thua, duhet të ketë një moment kështu, por është e fortë. Nuk do kishte kuptim nuk mendoj se Roza është person që i lë gjërat përgjysmë, por i çon deri në fund. Këtë përshtypje kam Juli: Edhe kështu si ti e kam por këtu, përshtypjet jashtë… Rike: Është ndryshe këtu, edhe veten e njeh ndryshe Juli: Unë të thash për dialogun me Rozën që doli në prime, s’do doja ta kisha bërë. Kot ishte, këtu ke kohë me e bë edhe atë budallik Rike: Po me ca do merresh Juli: Ajo me Rozën nuk kishte kuptim. Me Eglën nuk e kisha qëllimisht. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese