Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

“Kam hasur në shumë brryla”, Klea Huta rrëfen për herë të parë vështirësitë: Ajo më mori emisionin me lojë të pistë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Klea Huta është një ndër vajzat më të ndjekura dhe të dashura të ekranit shqiptar. Gjithmonë ajo na ka vërtetuar më së miri se mund të përballojë në mënyrë perfekte çdo lloj skene dhe emisioni.

Tani e shohim mjaft mirë, mirëpo rruga e televizionit nuk ka qenë aspak e lehtë për të, sepse shpesh ka hasur në shumë “brryla”.

Për herë të parë Klea ka rrëfyer një episode aspak të këndshëm ku një person emrin e të cilit nuk e ka zbukuar i ka marrë emisionin.

“Direkt. Ka qenë për një emision që pastaj e morën dhe nuk është se u mërzita fare me thënë të drejtën. Ishte shumë e pistë. Nuk e di a e di që unë e di. Thjesht e di unë edhe familja ime. Nuk është se e kam thënë kurrë më parë, por prap unë nuk i mbaj mëri askujt”, tha Klea në emisionin “Natën me Aulonën” duke mos anashkaluar të gjithë ata persona të cilët e kanë mbështetur për të cilët ka një falenderim tepër të madh.

Më shumë

spot_img
spot_img