Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Kam 7 vite…”, Fifi ka një kërkesë publike për Edi Ramën dhe Bajram Begajn

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare e Kosovës, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi i ka bërë një kërkesë presidentit dhe kryeministrit të Shqipërisë.

Me anë të një postimi në rjretet sociale ajo i bën kërkesë presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj që të pajiset me pasaportë shqiptare.

Fifi ka theksuar se tashmë ka 7 vite që jeton dhe po zhvillon karrierën në Shqipëri.

“Si një vajzë shqiptare nga Kosova që veproj dhe jetoj tash e 7 vite në Shqipëri dhe dua fort të pajisem me pasaportën shqiptare me shqiponjë… A mund të ndodhi që të bëhem shqiptare ndonjëherë?”, ka shkruar këngëtarja në formë lutjeje.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img