Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Kaluan rreth 30 kg kanabis në këmbë drejt Greqisë, arrestohen tre shqiptarë në vendin fqinj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre shqiptarë janë arrestuar në Florinë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se në pranga kanë rënë tre shqiptarë të moshës 35, 45 dhe 50 vjeç. Shqiptarët kishin kaluar ilegalisht në këmbë kufirin, ndërsa mbanin në krahë një çantë me kanabis.

Gjithsej janë kapur 29 kg e 110 gramë kanabis. Gjithashtu u sekuestuan tre celularë, 50 euro dhe 3,600 lekë shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img