Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Kaluan natë romantike me Rooney, modelet kërcënohen me jetë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Wayne Rooney u fotografua pak ditë më parë në prezencën e 3 modeleve, teksa kalonte çaste intime në një hotel. Trajneri i Derby Country ishte nën efektin e alkoolit dhe menjëherë pasi është kthyer në vetëdije, ai ka kërkuar falje.

Gjithsesi, sipas The Sun, gjërat nuk janë kaq të thjeshta për modelet Tayler Ryan, Elise Melvin dhe Brooke Mergan. Ato janë kërcënuar me jetë dhe një gjë të tillë vajzat e sipër-përmendura e kanë deklaruar edhe në polici.

“Ato kanë marrë kërcënime me jetë, diçka që i ka tmerruar. Ato ishin jashtë një natë dhe flirtuan me dikë si Wayne, i cili donte të kalonte kohë me to” – shkruhet mes rreshtash tek The Sun.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img