Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Kaloi natën me një prostitutë në Tiranë dhe mori HIV/AIDS, i riu nga Shkodra infekton 3 të dashurat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 36 vjeçar nga Shkodra ka treguar se ëhstë infektuar me HIV/AIDS 2 vite më parë, pasi kaloi natën me një prostitutë në Tiranë. Ai tregon se e zbuloi gjatë një vizite rutinë në spital, teksa thotë se pa vetëdije ua ka transmetuar virusin edhe 3 ish-të dahsurave të tij.

“Dy vite më parë më lindën dyshimet, pasi kur erdha në Tiranë kam patur marrëdhënie seksuale me një punonjëse seksi. Unë jam i sigurt që jam infektuar atë moment, pasi ajo vajzë shkonte me lekë dhe kishte shumë partner njëhkohësisht. Unë nuk e kam parë më kurrë atë vajzë. Unë e zbulova shumë më vonë që isha infektuar, dhe besoj që kam infektuar edhe tre ish të dashurat e mija’– shprehet i infektuari me HIV/AIDS”, deklaroi ai në emisionin “Pa Gjurmë”.

36 vjeçari thotë se jeton me të vëllanë dhe ky i fundit është i vetmi që është në dijeni. “Tani jetoj me ilaçe prej dy vitesh. Këtë gjë nuk e kam ndarë as me miq dhe as me shokë. E din vetëm vëllai im, me të cilin jetoj në të njëjtën banesë. Jetojmë bashkë se jemi rritur jetim. Kam frikë t’u tregoj dhe jam i izoluar. Kam frikë për shkak të opinionit”, tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img