Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Kaloi natën me Capital T? Nuk ka më dyshime, reagon për herë të parë Adrola Dushi, sqaron njëherë e mirë ndjekësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjaftoi një foto e Adrolës me një super buqetë me lule dhe portalet u mbushën me lajmin se “Adrola dhe Capital T kanë kaluar natën së bashku”.

Kjo nuk është hera e parë që Adrola dhe Capital T komentohen për “lidhjen” e tyre, por asnjëri nga ata nuk kishte reaguar më parë.

Mirëpo, mesa duket këto thashetheme Adrolës i kanë “ardhur në maj të hundës”, prandaj së fundmi ka vendosur të reagojë.

“Qentë le t’lehin, karvani ecën. Qenie mizore”, ka shkruar Adrola e revoltuar.

Epo, edhe pse me thashetheme të shumta nuk dihet nëse dyshja janë apo kanë qenë ndonjëherë në një lidhje dashurie, dhe skemi për ta ditur deri në momentin që njëri nga ata ta pranojë

Më shumë

spot_img
spot_img