Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Kallëzohet në polici Zajmina Vajsari, Prokuroria nis menjëherë hetimet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kallëzohet në polici këngëtarja shqiptare Zajmina Vasjari. Prokuroria ka nisur menjëherë hetimet.

Kallëzimin për Vasjarin e ka bërë një notere. Këngëtares i është përmbytur shtëpia nga çarja e tubit. Uji më pas ka dalë një kat më poshtë, në studion e noteres.

Pasi nuk kanë arritur të merren vesh, noterja i është drejtuar policisë. Më pas Prokuroria ka nisur hetimet ndaj 29-vjeçares.

Banesa e Vasjarit është në Bulevardin “Gjergj Fishta”. Noterja quhet Suela P. dhe e ka marrë me qira noterinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img